Logowanie Rejestracja
Bądź widoczny!

Co daje rejestracja w portalu smacznego.rzeszow.pl?
Przede wszystkim zapewnia każdemu uczestnikowi darmową, przejrzystą i atrakcyjną prezentację swojego lokalu wraz z umieszczeniem galerii, kart dań, opisem usług oraz lokalizacją.

Rejestracja w portalu smacznego.rzeszow.pl jest darmowa i zajmuje tylko chwilę. Jeżeli prowadzisz  restaurację lub lokal gastronomiczny, zapraszamy do zarejestrowania się.

Chcemy aby portal smacznego.rzeszow.pl prezentował wysoki poziom aktualnych informacji, co również będzie zależało od Ciebie. Im bardziej rzetelne będą informacje zawarte na stronach portalu, tym większą wartością będą one dla internautów.
Nie chcemy, aby portal smacznego.rzeszow.pl był kolejnym “katalogiem firm” zawierającym nazwę i dane kontaktowe lokalu. Dlatego przygotowaliśmy dla użytkowników i internautów zestaw atrakcyjnych narzędzi i funkcji, które sprawiają, że portal smacznego.rzeszow.pl będzie chętnie i często odwiedzany.

Prezentacja lokalu i oferty

Prezentacja lokalu i jego oferty w portalu Smacznego.rzeszow.pl jest bardzo dobrym narzędziem do pozyskania nowych klientów. Pozwala również internautom na szybkie i łatwe wyszukanie interesujących ich ofert wg własnych kryteriów.

Po zakończonej rejestracji i zalogowaniu na konto użytkownika, będziesz miał dostęp do praktycznego i czytelnego przewodnika, który pomoże Ci efektywnie korzystać z możliwości, jakie daje Ci portal smacznego.rzeszow.pl. Przewodnik ten znajdziesz w dziale pomoc->przewodnik po portalu. Poniżej pokrótce przedstawimy podstawowe możliwości z których będziesz mógł korzystać całkowicie za darmo.

WAŻNE!!!

Pamiętaj, że im dokładniej i bardziej precyzyjnie opiszesz swój lokal i ofertę, będzie on łatwiejszy do odnalezienia przez wyszukiwarkę portalu. Zalecamy również dodawanie zdjęć lokalu, galerii oraz przede wszystkim potraw - sprawi to że Twoja oferta będzie o wiele bardziej atrakcyjna, ponieważ wielu internautów przyzwyczajonych do przeglądania ofert na różnorodnych portalach (np Allegro) zwraca dużo większą uwagę na oferty opatrzone zdjęciem.


Prezentacja lokalu
Każdy użytkownik może dodać do portalu swój lokal, który będzie widoczny w wyszukiwarce.Prezentacja lokalu zawiera:

 • Nazwę lokalu,
 • Informacje / opis lokalu
 • Dane adresowe, kontaktowe,
 • Lokalizację lokalu (do wyboru kliknięciem na mapie),
 • Galerię zdjęć,
 • Godziny otwarcia (oraz informację czy w danym momencie lokal jest otwarty czy zamknięty),
 • Cechy lokalu (do wyboru z listy)
 • Kopmpletne Karty Dań (prezentacja potraw)


Prezentacja potrawy
Z każdym lokalem możemy skojarzyć Kartę Dań. Karta dań zawiera kategorie, do których bezpośrednio są przyporządkowane potrawy. Prezentacja potrawy zawiera:

 • Nazwę potrawy
 • Zdjęcie potrawy
 • Informacje szczegółowe (kategoria, opis, składniki)
 • Cena/Cena promocyjna
 • Informacje o lokalu (+ link do strony lokalu)

Wszystko to zaprezentowane w czytelnej i atrakcyjnej graficznie formie.

BĄDŹ WIDOCZNY!

Możesz zwiększyć odwiedzalność strony twojego lokalu na portalu smacznego.rzeszow.pl.
Każdy zarejestrowany użytkownik może odpłatnie korzystać z dodatkowych opcji, jakimi są Abonament Premium oraz reklamy graficzne.


Abonament Premium

Aktywacja konta Premium, spowoduje że:

 • Twoje lokale i potrawy będą wyświetlane w wyszukiwarce na liście wyników promowanych (wyróżnionych kolorem i pokazywanych w pierwszej kolejności),
 • Możesz wybrać dowolną potrawę, która będzie wyświetlana w boksie "Dzisiaj polecamy" na stronie głównej serwisu.
 • Do prezentacji lokalu możesz dodawać wpisy(aktualności) które będą wyświetlane na stronie głównej serwisu
 • Otrzymasz gwarancję darmowej pomocy technicznej w zakresie obsługi swojego konta użytkownika w portalu


Reklamy w portalu smacznego.rzeszow.pl

Reklamy graficzne w portalu smacznego.rzeszow.pl są dodatkowym narzędziem, któe udostępniamy zarejestrowanym użytkownikom. Jako reklamę można umieścić obraz lub animację.
Do wyboru masz miejsce i kryteria wyświetlania reklamy (np. tylko w kategorii pizzerie lub w kategoriach pizzerie i restauracje).
Umieszczenie reklamy może znacznie zwiększyć odwiedzalność Twojej strony!


W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem bok@smacznego.rzeszow.pl
Serdecznie zapraszamy!