Logowanie Rejestracja
Lokal
Typ lokalu: Restauracja

Zamek Przecław

5.0 (1)
Podzamcze 8
39-320 Przecław
tel.: 660-734-885
e-mail: zamek@[usun_to]zamekprzeclaw.pl

Zespół Zamkowo-Parkowy w Przecławiu

to jedno z najcenniejszych miejsc zabytkowych regionu mieleckiego i Podkarpacia. Renesansowy zamek otoczony pięknie utrzymanym 10-hektarowym założonym w XVI i XVII wieku parkiem jest wymarzonym miejscem do organizacji przyjęć okolicznościowych, wesel, bankietów, konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych oraz imprez plenerowych.

Zamkowa resaturacja zlokalizowana w zabytkowych wnętrzach o niepowtarzalnej atmosferze w połączeniu z fantazją naszego Szefa Kuchni oferuje Państwu potrawy kuchni międzynarodowej na najwyższym poziomie. Przy nastrojowej muzyce posiłek zjedzą zarówno zabiegani ludzie biznesu, jak i Goście szukający stylowego ciepłego wnętrza.

W Zespole Zamkowo-Parkowym do dyspozycji gości oddajemy 20 miejsc noclegowych  w 6 luksusowo wyposażonych, stylowych apartamentach.

Wspaniała atmosfera zamkowych wnętrz i możliwość zwiedzania zamkowych komnat z przewodnikiem dopełniaja oferty.

Dodatkowo wynajmujemy zabytkowe limuzyny zarówno do obsługi ślubów jak i przyjęć biznesowych.

Niepowtarzalny kllimat Zespołu Zamkowo-Parkowego w Przecławiu, łatwy dojazd, bogate doświadczenie w organizacji różnego rodzaju spotkań, wysoki standart świadczonych usług, profesjonalna obsługa i wyśmienita kuchnia z pewnościa pozwolą sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Restauracja czynna od początku kwietnia do końca października - z wyjatkiem poniedziałku od godz. 12.00 do ostatniego Gościa.

Informacje i rezerwacja:

tel. +48(17)7747064; 0660734885

e-mail: zamekprzeclaw.pl