Logowanie Rejestracja
Lokal
Typ lokalu: Pizzeria, Karczma / kuchnia staropolska

Karczma Gościniec

0 (0)
ul. Przemysłowa 3
35-017 Rzeszów
tel.: 178-668-878
e-mail: kontakt@[usun_to]gosciniec.rzeszow.pl

Gościniec serdecznie zaprasza w swoje podwoje codziennie, w dni powszednie i soboty od godziny 8.00 do 22.00, a w niedziele od 10.00 do 21.00 (a tak naprawdę do ostatniego gościa). Kuchnię naszą możemy okreslić jako tradycyjną, ze smakami znanymi każdemu z domu rodzinnego, z potrawami przygotowywanymi z troskliwością i pieczołowitością. Jesteśmy dumni z naszych zup oraz mięs, pachnących drewnem, grillowanych na oczach gości. Proziaki podawane z masłem czosnkowym to ukłon w stronę lokalnej kuchni podkarpackiej. A placka po węgiersku po prostu musicie spróbować.

Wszystkie porcje swą wielkością dostosowane są do głodnego mężczyzny słusznej postury, w pełni warte umiarkowanej ceny. Wina chilijskie pomogą docenić jakość potraw, a wspaniałe krymskie wina z Massandry (na przykład wraz z lodami) dopełnić mogą deserem posiłek najbardziej wybrednego smakosza.

Całość w swobodnej i bezpretensjonalnej atmosferze sali dworkowej, wypełnionej oryginalnymi, starymi bibelotami, obrazami i akcesoriami kuchennymi, w której czujemy się tak dobrze i swojsko, a każdy gość jest gościem specjalnym.

Brak potraw w karcie dań.