Logowanie Rejestracja
Lokal
Godziny otwarcia
pon.-śr. 15:00-23:00
czw.-pt. 15:00-24:00
sob. 14:00-24:00
niedz. 14:00-23:00
Typ lokalu: Restauracja

Restauracja Vasco Da Gama

3.5 (4)
ul.Matejki 4 (wejście od ulicy Kopernika)
35-064 Rzeszów
tel.: 178-536-677
e-mail: vascodagama@[usun_to]vascodagama.rzeszow.pl

    Restauracja Vasco Da Gama  to wyjątkowe miejsce będące kwintesencją bogactwa kuchni iberyjskiej połączonego z eleganckim, śródziemnomorskim  wystrojem i obsługą na najwyższym poziomie.  Mieści się ona w piwnicach  jednej z głównych  kamienic rzeszowskiego Rynku.

Niesamowite klimaty śródziemnomorskich winnic mogą Państwo poczuć w specjalnie stworzonej na tą okazję Winnicy z przepięknymi, ręcznie malowanymi winoroślami na ścianach. Tutaj odbywają się degustacje win oraz kameralne spotkania.  

Niepowtarzalny klimat morskich przygód i podróży podkreślają  dekorujące  całą restaurację: modele żaglowców, kompasy, lunety, globusy, dzwonki żeglarskie, koła sterownicze oraz małe latarenki i latarnie morskie. Ściany całej restauracji zdobią ryciny z bitew morskich oraz rysowane stare mapy.

  Właśnie tutaj, we wnętrzach z duszą, przy dźwiękach nastrojowej muzyki, możecie Państwo odkryć różnorodność smaków i zapachów kuchni rodem z półwyspu iberyjskiego,  których znakomitym dopełnieniem  jest bogata oferta  win hiszpańskich, portugalskich i gruzińskich.

  To  idealne  miejsce   na  rodzinne   uroczystości  i spotkania   biznesowe,
w którym z pewnością poczują się Państwo wyjątkowo.