Logowanie Rejestracja
Lokal
Typ lokalu: Restauracja

ICAM HOUSE HOTEL-RESTAURACJA

3.5 (15)
al. Rejtana Tadeusza 1
35-326 Rzeszów
tel.: 178-537-600
e-mail: info@[usun_to]icamhouse.pl

 

Lokalizacja
Hotel ICAM HOUSE zlokalizowany jest w pobliżu centrum Rzeszowa, w sąsiedztwie placówek handlowych, biznesowych, finansowych oraz rozrywki i kultury. Dworzec kolejowy Rzeszów znajduje się w odległości 500 m od hotelu. Do lotniska można dotrzeć w 20 - 30 minut. Taksówki dostępne są na życzenie. Naprzeciwko hotelu znajduje się przystanek autobusowy linii, którą można dojechać do centrum.
 
Konferencje
ICAM HOUSE jest doskonałym miejscem dla organizacji wyjątkowych spotkań i bankietów. Nasze klimatyzowane sale konferencyjne mogą pomieścić łącznie do 300 osób. Stylowa architektura w połączeniu z nowoczesnym i funkcjonalnym wyposażeniem oraz bezprzewodowym internetem tworzą dogodne warunki dla różnego rodzaju aranżacji. Dzięki szerokiemu zapleczu gastronomicznemu każde organizowane spotkanie, czy to kameralne szkolenie, elegancki raut, czy wieloosobowa, merytoryczna konferencja znajdzie tu wyraz dla swego profesjonalnego i reprezentacyjnego charakteru.
 
Wyżywienie
Zapraszamy do Restauracji ICAM HOUSE na degustację dań z naszej kuchni, zarówno tej prawdziwie polskiej, jak i europejskiej. Menu zostało skomponowane z myślą o wszystkich naszych gościach - o poranku serwujemy pyszne, pożywne śniadania, świeżo parzoną kawę i domowe ciastka, od południa wyśmienite lunche, a wieczorem szeroki wybór dań á la carte, wspaniałe desery i wykwintne wina. Modny i nowoczesny bar, wypełniony dyskretnym brzmieniem nut swinga w wykonaniu Franka Sinatry, Sammy Daviesa Jr, Deana Martina, Elli Fitzgerald oraz Robbie Williamsa to wyjątkowe miejsce do miłego spędzania wolnego czasu ze znajomymi lub spotkania z partnerami biznesowymi.
ICAM HOUSE Bistro to nowoczesny lokal, wyróżniający się stylowym wystrojem i niezobowiązującą, przyjazną atmosferą, która sprawia, że jest to miejsce, gdzie każdy poczuje się swobodnie. ICAM HOUSE Bistro oferuje swoim bywalcom szeroki wybór szybko serwowanych zestawów lunchowych od 12.00 do 15.00) od poniedziałku do piątku. Nasze zestawy lunchowe to codziennie inna propozycja. W lokalu dostępne jest również bogate i niebanalne menu z szerokim wyborem przekąsek, jak i znakomicie skomponowanych zestawów obiadowych. ICAM HOUSE Bistro to doskonałe miejsce nie tylko na szybki posiłek w ciągu dnia, ale i wieczorne spotkanie. Dzięki stałemu dostępowi do Internetu ICAM HOUSE Bistro jest lokalem, w którym można także popracować. Polecamy pyszną pizzę i wyborną kawę z ekspresu w nowocześnie zaaranżowanej i pełnej żywej zieleni sali. Bistro połączone jest z barem, gdzie nasz barman wyczaruje dla Państwa wymarzony drink.

Przystawki (9)

Sałatki (7)

Zupy (9)

Makarony (10)

Ryby (8)

Potrawy z drobiu (11)

Potrawy z wołowiny (4)

Potrawy z wieprzowiny (11)

Dania wegetariańskie (8)

Dania light&fitnes (8)

Potrawy z cielęciny (2)

Pirogi i dania półmięsne (7)

Placki ziemniaczane (5)

Surówki (10)

Dodatki do dań głównych (7)

Desery (9)

Pizza (14)