Logowanie Rejestracja
Lokal
Typ lokalu: Kawiarnia / Herbaciarnia

Costa Coffee

4.6 (17)
ul. Kościuszki 9
35-051 Rzeszów
tel.: 177-834-505

Costa Coffee to jedna z największych na świecie sieci nowoczesnych barów kawowych specjalizujących się w serwowaniu wysokiej jakości kawy.

 

Costa Coffee to doskonałe miejsce na spotkanie z przyjaciółmi, rodziną czy też spotkania biznesowe. Przyjazny, elegancki, utrzymany w ciepłej kolorystyce wystrój wnętrz, wysokiej klasy produkty oraz obsługa na najwyższym poziomie składają się na sukces, popularność i rozpoznawalność sieci Costa.

 

W Costa Coffee stosujemy unikalną mieszankę ziaren kawy znaną pod nazwą Mocha Italia. Ta autorska kombinacja smaków daje w efekcie słodycz przenikniętą delikatną goryczką, czyli perfekcyjne espresso. Każda filiżanka kawy Costa przygotowywana jest przez profesjonalnie wyszkolonych baristów ze świeżo zmielonych ziaren kawy i dzięki temu za każdym razem serwowany jest doskonały napój.

 

W Costa Coffee skomponujesz swoją ulubioną kawę dzięki szerokiemu wyborowi dodatków, do kawy serwujemy również wyśmienite ciasta i drobne przekąski.

 

Coś wyjątkowego dla siebie znajdą również wielbiciele czekolady - polecamy gorącą czekoladę z bitą śmietaną i pianką Marshmallow, oraz wyjątkowo pyszne napoje czekoladowe z dodatkiem syropów smakowych.

 

Ponadto każdy zakupiony napój i produkt możemy zaproponować w wersji Na Wynos dla naszych najbardziej zapracowanych i zabieganych klientów.

 

Zapraszamy !

Brak potraw w karcie dań.