Logowanie Rejestracja
Lokal
Typ lokalu: Restauracja, Pub / Bar

Hotel Nowy Dwór - Restauracja Wiedeńska

2.8 (4)
Zaczernie 955 A
36-062 Zaczernie k/ Rzeszowa
tel.: +48 178-597-310
e-mail: rezerwacja@[usun_to]hotelnowydwor.pl

 

Restauracja Wiedeńska 

Restauracja Wiedeńska Hotelu Nowy Dwór w Zaczerniu przyciąga aromatem świeżo parzonej kawy i herbaty, a także zapachem wykwintnej kuchni. Bogate ekskluzywne menu zawiera tradycyjne i wyszukane potrawy kuchni polskiej oraz europejskiej. Profesjonalna obsługa czyni to miejsce idealnym zarówno na prywatne, jak i służbowe spotkania. Klientów przyciąga niepowtarzalny klimat wnętrza restauracji, gdzie widoczna jest przemyślana gra koloru, mebli, oświetlenia i dekoracji specyficzna dla Hoteli Nowy Dwór.

Lobby Bar

Lobby Bar to idealne miejsce na miłe spędzenie wieczoru. Alkohole z całego świata serwowane na tysiące sposobów i zaciszne miejsce wieczornych spotkań z przyjaciółmi przy stoliku – to największe zalety Lobby Baru Hotelu Nowy Dwór w Zaczerniu. Jest to idealne miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju kameralnych spotkań.

CATERING
Hotel Nowy Dwór w Zaczerniu specjalizuje się w obsłudze i organizacji wielkich kongresów, konferencji oraz spotkań integracyjnych, jak również małych eventów w kameralnym gronie. Obsługujemy imprezy do 1000 osób. Doradzimy menu, lokalizację oraz scenariusz imprezy, zapewniamy kompleksową aranżację wnętrz oraz stołów wraz z wyposażaniem.

WESELA, KOMUNIE, CHRZCINY, PRZYJĘCIA OKOLICZNIOŚCIOWE

Z myślą o tych niepowtarzalnych chwilach Hotel Nowy Dwór w Zaczerniu przygotował specjalnie dla Państwa bogatą ofertę. Służymy Państwu swoją radą, wiedzą i doświadczeniem, a nasza obecność od momentu powitania, aż do wyjścia ostatniego gościa sprawi, że będą czuli się Państwo gośćmi na swoim przyjęciu.

Brak potraw w karcie dań.